Wilkasy k/Giżycka ul. Niegocińska 5 » Zobacz na mapie

Wydarzenia

ODCHUDZAMY GIŻCCZAN - MIASTO (WIOSNA)

Akademicki Związek Sportowy Centralny Ośrodek Sportu Akademickiego Ośrodek w Wilkasach rozpoczyna realizację projektu pn. "Odchudzamy Giżycczan 2022".

Projekt skierowany jest do osób zamieszkujących na terenie miasta Giżycko, w wieku 18-65 lat, które zmagają się z problemem nadwagi lub otyłości i/lub cierpią na schorzenia układu kostno-stawowego. W ramach realizacji niniejszego projektu osoby zakwalifikowane będą mogły skorzystać z:

ODCHUDZAMY GIŻYCCZAN - GMINA (JESIEŃ)

Akademicki Związek Sportowy Centralny Ośrodek Sportu Akademickiego Ośrodek w Wilkasach rozpoczyna realizację jesiennej edycji projektu pn. "Odchudzamy Giżycczan. Zapobieganie nadwadze i otyłości u osób zamieszkałych na terenie gminy Giżycko".

Projekt skierowany jest do osób zamieszkujących wyłącznie na terenie gminy Giżycko, w wieku 18-65 lat, które zmagają się z problemem nadwagi lub otyłości i/lub cierpią na schorzenia układu kostno-stawowego. W ramach realizacji niniejszego projektu osoby zakwalifikowane będą mogły skorzystać z:

ODCHUDZAMY GIŻYCCZAN - POWIAT (JESIEŃ)

Akademicki Związek Sportowy Centralny Ośrodek Sportu Akademickiego Ośrodek w Wilkasach rozpoczyna realizację projektu pn. "Zapobieganie nadwadze i otyłości po przebyciu COVID-19 u osób zamieszkałych na terenie powiatu giżyckiego".

Projekt skierowany jest do osób zamieszkujących na terenie powiatu giżyckiego, w wieku 18-65 lat, które zmagają przebyły chorobę COVID-19. W ramach realizacji niniejszego projektu osoby zakwalifikowane będą mogły skorzystać z:

Strony

AZS
CENTRALNY OŚRODEK SPORTU AKADEMICKIEGO
OŚRODEK W WILKASACH