Wilkasy k/Giżycka ul. Niegocińska 5 » Zobacz na mapie

Wydarzenia

TURNIEJ TENIOSOWY (WIOSNA 2024)

W najbliższy weekend /15-16 czerwca 2024 roku/ na kortach tenisowych AZS Wilkasy, jak co roku o tej porze odbędzie się turniej tenisowy dla dzieci. Akademicki Związek Sportowy zaprasza dzieci i młodzież na wiosenny turniej tenisowy, który w tym roku uzyskał wsparcie finansowe ze środków budżetowych Gminy Giżycko a rozgrywki będą się toczyć o Puchar Wójta Gminy Giżycko. Nie zabraknie oczywiście nagród i dobrej sportowej atmosfery.

MANEWRY 2024

W sobotę 1. czerwca maja w ośrodku AZS Wilkasy po raz piaty odbędą się Międzynarodowe Manewry Patriotyczno-Sportowe. W Dzień Dziecka Centralny Ośrodek Sportu Akademickiego wraz z Organizacją PATRIOTA zaprasza do zabawy zarówno młodszych jak i starszych, ale także całe rodziny. Uroczyste rozpoczęcie manewrów odbędzie się o godzinie 8:00 poprzez uroczyste podniesienie flagi na maszt w porcie AZS Wilkasy a rywalizacja sportowa rozpocznie się o godzinie 11.

PROJEKT GMINA - WIOSNA 2024

Akademicki Związek Sportowy COSA Oddział w Wilkasach zaprasza do udziału w wiosennej edycji projektu pn. "ZAPOBIEGANIE NADWADZE I OTYŁOŚCI U OSÓB ZAMIESZKAŁYCH NA TERENIE GMINY GIŻYCKO" w roku 2024.

Projekt skierowany jest do osób zamieszkujących na terenie Gminy Giżycko, w wieku 18-70 lat, które zmagają się z problemem nadwagi lub otyłości i/lub cierpią na schorzenia układu kostno-stawowego. W ramach realizacji niniejszego projektu osoby zakwalifikowane będą mogły skorzystać z:

ODCHUDZAMY GIŻYCCZAN 2024 (WIOSNA)

Akademicki Związek Sportowy COSA Oddział w Wilkasach zaprasza do udziału w wiosennej edycji projektu pn. "Odchudzamy Giżycczan 2024".

Projekt skierowany jest do osób zamieszkujących na terenie miasta Giżycko, w wieku 18-75 lat, które zmagają się z problemem nadwagi lub otyłości i/lub cierpią na schorzenia układu kostno-stawowego. W ramach realizacji niniejszego projektu osoby zakwalifikowane będą mogły skorzystać z:

RUSZ SIĘ Z AZS-em (WIOSNA 2024)

Akademicki Związek Sportowy COSA Oddział w Wilkasach zaprasza do wzięcia udziału w wiosennej edycji projektu pn. "RUSZ SIĘ z AZS-em" w roku 2024.

Projekt skierowany jest do osób zamieszkujących na terenie powiatu giżyckiego, w wieku 18-70 lat, które zmagają się z izolacją społeczną i brakiem ruchu a w konsekwencji problemem otyłości i/lub posiadają objawy schorzeń układu kostno-stawowego. W ramach realizacji niniejszego projektu osoby zakwalifikowane będą mogły skorzystać z:

Strony