Wilkasy k/Giżycka ul. Niegocińska 5 » Zobacz na mapie

Wydarzenia

TURNIEJ TENISOWY (12'2022)

Akademicki Zwiążek Sportowy Centralny Ośrodek Sportu Akademickiego Ośrodek w Wilkasach zaprasza dzieci do wzięcia udziału w Turnieju tenisowym o Puchar AZS Wilkasy. Turniej odbędzie się w dniach 17-18 grudnia 2022 roku w obiektach sportowych AZS Wilkasy (hala tenisowa, hala wielofunkcyjna). 

Projekt jest realizowany przy wsparciu finansowym Gminy Giżycko.

PROJEKT GMINA GIŻYCKO (JESIEŃ)

Akademicki Związek Sportowy Centralny Ośrodek Sportu Akademickiego Ośrodek w Wilkasach rozpoczyna realizację jesiennej edycji projektu pn. "ZAPOBIEGANIE NADWADZE I OTYŁOŚCI

U OSÓB ZAMIESZKAŁYCH NA TERENIE GMINY GIŻYCKO 2022".

Projekt skierowany jest do osób zamieszkujących na terenie Gminy Giżycko, w wieku 18-65 lat, które zmagają się z problemem nadwagi lub otyłości i/lub cierpią na schorzenia układu kostno-stawowego. W ramach realizacji niniejszego projektu osoby zakwalifikowane będą mogły skorzystać z:

ODCHUDZAMY GIŻYCCZAN - MIASTO (JESIEŃ)

Akademicki Związek Sportowy Centralny Ośrodek Sportu Akademickiego Ośrodek w Wilkasach rozpoczyna realizację jesiennej edycji projektu pn. "Odchudzamy Giżycczan 2022".

Projekt skierowany jest do osób zamieszkujących na terenie miasta Giżycko, w wieku 18-65 lat, które zmagają się z problemem nadwagi lub otyłości i/lub cierpią na schorzenia układu kostno-stawowego. W ramach realizacji niniejszego projektu osoby zakwalifikowane będą mogły skorzystać z:

MEMORIAŁ POLESIŃSKIEGO 2022

Akademicki Związek Sportowy Centralny Ośrodek Sportu Akademickiego Ośrodek w Wilkasach oraz Organizacja PATRIOTA przy wsparciu LOTNIK TRAIDING zaprasza serdecznie do udziału w manewrach patriotyczno-sportowych podczas Memoriału kpt. dypl. pilota Władysława Polesińskiego, który odbędzie się w dniach 27-28 sierpnia 2022 roku. Mieszkańców Gminy Giżycko i nie tylko zapraszamy na dawne lotnisko wojskowe Nikutowo do wspólnej zabawy, szczególnie w dniu 27 sierpnia.

PROGRAM PEŁNY:

27 sierpnia 2022r. (sobota)

Strony

AZS
CENTRALNY OŚRODEK SPORTU AKADEMICKIEGO
OŚRODEK W WILKASACH