Wilkasy k/Giżycka ul. Niegocińska 5 » Zobacz na mapie

Wydarzenia

FRAJDY MIEJSKIE

Niezwykłe zakończenie wakacji czeka wszystkich mieszkańców i turystów Wilkas, Giżycka i okolic. W sobotę, 9 września na terenie AZS Wilkasy odbędą się Frajdy Miejskie. Otwarty, wielki rodzinny piknik sportowy kryje za sobą wiele niezapomnianych atrakcji.

Kilka godzin wspólnej zabawy, zagadki, konkurencje umysłowe i sprawnościowe, nowe aktywności, niespodzianki, turnieje – to wszystko sprawi, że będzie to wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich rodzin z dziećmi, przyjaciół i znajomych. Uczestnicy bezpłatnej zabawy mogą liczyć na wiele atrakcji, przygód i pamiątek.

Gra terenowa

TURNIEJ TENISOWY

Jak co roku o tej porze zapraszamy dzieci i młodzieć na wiosenny turniej tenisowy o Puchar Wójta Gminy Giżycko. Nie zabraknie oczywiście nagród i dobrej sportowej atmosfery. Rozgrywki odbędą się w weekend 17-18 czerwiec 2023. Będziemy rywalizowali na kortach ceglanych. W przypadku braku pogody przenosimy się na halę tenisową oraz sportową.
Harmonogram Turnieju:SOBOTA 17.06.2023 godz 11:00  ,,piłka pomarańczowa" (grupa 8 latków)  

Miejsce: korty ceglane lub hala sportowa

  MANEWRY 2023

  Już w najbliższą sobotę 20 maja w ośrodku AZS Wilkasy po raz czwarty odbędą się Międzynarodowe Manewry Patriotyczno-Sportowe. Centralny Ośrodek Sportu Akademickiego wraz z AZS Akademii Sztuki Wojennej zaprasza do zabawy zarówno młodszych jak i starszych, ale także całe rodziny. Uroczyste rozpoczęcie manewrów odbędzie się o godzinie 8:00 poprzez uroczyste podniesienie flagi na maszt w porcie AZS Wilkasy a rywalizacja sportowa rozpocznie się o godzinie 11.

  RUSZ SIĘ z AZS-em 2023 (WIOSNA)

  Akademicki Związek Sportowy Centralny Ośrodek Sportu Akademickiego Ośrodek w Wilkasach zaprasza do wzięcia udziału na nowym projekcie pn. "RUSZ SIĘ z AZS-em".

  Projekt skierowany jest do osób zamieszkujących na terenie powiatu giżyckiego, w wieku 40-70 lat, które zmagają się z izolacją społeczną i brakiem ruchu a w konsekwencji problemem otyłości i/lub posiadają objawy schorzeń układu kostno-stawowego. W ramach realizacji niniejszego projektu osoby zakwalifikowane będą mogły skorzystać z:

  PROEJKT GMINA WIOSNA 2023

  Akademicki Związek Sportowy Centralny Ośrodek Sportu Akademickiego Ośrodek w Wilkasach zaprasza do udziału w kolejnej edycji projektu pn. "ZAPOBIEGANIE NADWADZE I OTYŁOŚCI U OSÓB ZAMIESZKAŁYCH NA TERENIE GMINY GIŻYCKO".

  Projekt skierowany jest do osób zamieszkujących na terenie Gminy Giżycko, w wieku 18-70 lat, które zmagają się z problemem nadwagi lub otyłości i/lub cierpią na schorzenia układu kostno-stawowego. W ramach realizacji niniejszego projektu osoby zakwalifikowane będą mogły skorzystać z:

  Strony

  AZS
  CENTRALNY OŚRODEK SPORTU AKADEMICKIEGO
  OŚRODEK W WILKASACH